+48 12 379 30 30

O nas

Poznaj KoldBlox

Realizujemy projekty związane z centrami przetwarzania danych, w których stwarzamy możliwości zaimplementowania najnowszych technologii.

 

Zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo biznesu zależy od sprawnego działania centrum przetwarzania danych, niezależnie od branży oraz wielkości przedsiębiorstwa. Naszą misją jest pomoc Klientom w efektywnym zarządzaniu data center -  tylko sprawdzone przez nas pod względem skuteczności rozwiązania stają się elementami naszej oferty dla każdej wielkości serwerowni.

 

 

 

 

Chłodzenie data center

Każdego, kto zdaje sobie sprawę z istnienia tzw. hot spotów, prowadzących do usterek sprzętu, z pewnością zainteresuje oferta produktów oraz usług KoldBlox. Umożliwiają one nie tylko redukcję dodatkowych jednostek chłodzących, ale również pozawalają wydłużyć „okres życia" centrum przetwarzania danych. Odpowiednio chłodzone data center nie tylko pracuje bardziej efektywnie, ale również oszczędza fundusze firmy oraz wpływa pozytywnie na środowisko naturalne.

 

KoldBlox oferuje produkty wspierające dobre praktyki tworzenia ciepłych i zimnych korytarzy w centrach danych. Kurtyny termiczne, kurtyny powietrzne i akcesoria Koldblox regulują  przepływ ciepłego i zimnego powietrza w obrębie serwerowni,  maksymalizując chłodzenie pomieszczeń i redukując tym samym koszty utrzymania data center, zgodnie z ideą GreenIT.

lat doświadczenia w branży data center

200

posprzątanych serwerowni

10

przeprowadzonych audytów środowiskowych

600

zinwentaryzowanych data center

60

Nr telefonu

+48 12 379 30 33

Adres e-mail

[email protected]

Wsparcie techniczne

Nr telefonu

+48 12 379 30 37

Adres e-mail

[email protected]

Dział Marketingu

Nr telefonu

+48 12 379 30 30

Adres e-mail

[email protected]

Dział Handlowy

Formularz kontaktowy

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach: Kontaktu, Przedstawienia oferty handlowej, Marketingowych
Wyślij ‣
Wyślij ‣
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń

Jesteśmy dla Ciebie - skontaktuj się i dowiedz się więcej

KoldBlox© All Rights Reserved