+48 12 379 30 30

Produkty

Inne produkty

Galeria zdjęć

03 sierpnia 2023

Koldblox Inventory DC Manager - zarządzanie infrastrukturą DC

Koldblox Inventory DC Manager to nowoczesny, prosty w obsłudze i przejrzysty system zarządzania infrastrukturą zainstalowaną w pomieszczeniach data center, zapewniający każdemu użytkownikowi dostęp do poszczególnych funkcji według nadanych mu uprawnień. Jest to rozwiązanie serwerowe umożliwiające dostęp kliencki z poziomu przeglądarki internetowej.
 

Oprogramowanie składa się z niezależnych modułów, dzięki którym jest bardzo elastycznym systemem wspierania nadzoru nad data center. Najważniejszym i najistotniejszym jest moduł serwisu. Umożliwia on stworzenie szczegółowej bazy danych całego wyposażenia serwerowni wraz z określeniem powiązań pomiędzy poszczególnymi urządzeniami.

W zależności od potrzeb, Koldblox Inventory DC Manager może być dostosowany do specyficznych i szczególnych wymagań danej organizacji. W pełni zastępuje dość częstą formę prowadzenia wyżej wymienionych działań w formie arkuszy kalkulacyjnych. To jedyne takie rozwiązanie na rynku, które dzięki bardzo dobrej cenie cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród małych, jak i dużych organizacji.
 

Koldblox Inventory DC Manager jest w pełni przystosowany do instalacji i pracy w chmurze. Takie rozwiązanie zapewnia Klientowi całkowite bezpieczeństwo działania samego oprogramowania, jak i utworzonych za jego pomocą danych. Warto podkreślić, że system zainstalowany i uruchomiony w chmurze gwarantuje nieprzerwany, całodobowy dostęp do interfejsu z dowolnego, podłączonego do internetu urządzenia, które posiada przeglądarkę. Ma to szczególne znaczenie w sytuacji, gdy dana organizacja dysponuje rozproszoną infrastrukturą data center lub gdy przydział poszczególnych zadań realizowany i nadzorowany jest przez firmy zewnętrzne (np. przez firmy zajmujące się okresową konserwacją zainstalowanego w serwerowni wyposażenia). Jedną z wielu wartości dodanych (dotyczących uruchomienia oprogramowania w chmurze) jest kompleksowa bezawaryjność proponowanego rozwiązania oraz uniezależnienie jego działania od funkcjonowania samej serwerowni w danej organizacji. Koldblox Inventory DC Manager zorganizowany w chmurze idealnie wpisuje się w zagadnienie Green IT.
 

Dzięki Koldblox Inventory DC Manager zaoszczędzisz czas, pieniądze, usprawnisz funkcjonowanie i kontrolowanie swojego data center. Oprogramowanie łączy prostotę obsługi i intuicyjność działania przy jednoczesnym zachowaniu użytecznej funkcjonalności, tak niezbędnej w procesie katalogowania wyposażenia serwerowni.

 

 

KoldBlox© All Rights Reserved